Microblading

İnsan yüzünde en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesi kaşlardır. Kaşlar yüz ifadelerinin daha belirgin olmasına imkan tanırken çekiciliği de arttırmaktadır. İnsanlardaki kaş yapısı genetik etkilere ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Farklı etmenlere bağlı olarak kaşlar seyrek, kalın ya da ince bir yapıda olabilir. Bunun ana kaynağı genetik faktörler olsa da değiştirilmesi mümkündür. Özellikle günümüzde artan kalıcı makyaj uygulamaları yaşanan tüm problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu noktada microblading uygulaması ile dikleyen herkes hayal ettiği kaşlara sahip olabilmektedir. Uygulama ile birçok farklı açıdan avantaj elde edilebilmektedir.

Seyrek Kaşlara Kesin Çözüm

Microblading özellikle seyrek kaşlardan şikayet edenler için kusursuz sonuçların ortaya çıkarılmasına imkan tanımaktadır. Bu uygulama sayesinde seyrek kaşar çok daha dolgun bir görünüm kazanmaktadır. Aynı zamanda gerçekleştirilen bu uygulama yüz ifadesinin güçlendirilmesinde de etkin bir rol oynamaktadır. Gerçekleştirilen işlem kapsamında renk pigmentleri cilt rengine uygun olarak şekilde kaşların şekil ve dolgunluk kazanmasına imkan tanımaktadır. Gerçek kaş üzerine gerçekleştirilen bu yöntem tamamı ile doğal bir görünüm elde edilmesine imkan tanımaktadır. Özenle gerçekleştirilen işlemlerde gözler ve bakışlar çok daha dikkat çekici bir yapı kazanmaktadır. Bu bağlamda microblading uygulamalarının tamamında ciddi bir hassasiyet ve titizlik söz konusudur. Ortaya çıkarılan sonuçlar ile beklentileri olabilecek en üst seviyede karşılamayı başarmaktadır.

Profesyonel ve Kaliteli Uygulamalar

Microblading uygulaması gerçekleştirilirken her zaman tüm detaylar dikkatle ele alınmaktadır. Profesyonel yapının ve yüksek kalitenin korunması için titiz bir tutum sergilenmektedir. Hiçbir şekilde sağlanan hizmetlerin kaliteli yapısından ya da profesyonelliğinden ödün verilmemektedir. En ince ayrıntılar dahi profesyonel bir şekilde ele alındığından ortaya çıkarılan sonuçlar kusursuz niteliklere sahip olmaktadır. Görünüm her zaman benzersiz bir şekilde iyileştirilmekte, ifadeler ve kaşların yüze kattığı derinlik arttırılmaktadır. Gerek sağlanan kusursuz sonuçlar ile gerekse de uzun süre kalıcı ve profesyonel uygulamalar ile her zaman en yüksek memnuniyet oranları ortaya çıkarılmaktadır. Dileyen herkes hayal ettiği kaşlara profesyonel olarak gerçekleştirilecek microblading uygulamaları ile başarılı bir şekilde sahip olabilmektedir.

Güzellik Uygulamaları

Call Now ButtonHemen Ara
Mecidiyeköy
Beşiktaş
Elitalife Güzellik ve Bakım Salonu