HYDRAFACIAL

Hydrafacial, kişilerin farklı cilt yapılarına ve tiplerine göre uyarlanabilen, ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak özel olarak belirlenebilen cilt yüzey kaplaması yöntemlerinden bir tanesidir. Vücutta meydana gelen kırışıklıklar, ince çizgiler, tıkanan ya da büyüten gözenekler, hiper pigmentesyon gibi sorunlar, ciltteki yağlanma problemleri, kahverengi leke görünümleri ve daha birçok farklı noktada etkili olmaktadır.

Hydrafaical ile dileyen herkes hayal ettiği benzersiz ve doğal görünüme bir adım daha yaklaşabilmektedir. Tamamı ile özel olarak geliştirilen bu yöntem uygulama sonrasında belirtilerini hızla göstermektedir. Cilt problemleri yaşayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Hydrafacial Faydaları Nelerdir?

Hydrafacial uygulamadan sonra birçok farklı fayda sağlamaktadır. Bu faydalar kişinin yaşadığı problemlerin ortadan kaldırılmasına yönelik olabileceği gibi daha sağlıklı bir görünümünde ortaya çıkarılmasına imkan tanımaktadır. Hydrafacial faydaları şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Herhangi bir sebep ile genişlemiş olan gözeneklerin daralmasında etkili olmaktadır.
  • Akne gibi problemlerin giderilmesini sağlamaktadır.
  • Siyah nokta ve diğer lekelerin temizlenmesinde etkin bir rol oynamaktadır.
  • İnce çizgilerin giderilmesini ve daha kusursuz bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.
  • Kırışıklıkların giderilmesinde son derece etkilidir.
  • Cildin nem dengesinin korunmasını sağlamaktadır.
  • Aşırı yağlanmaların önüne geçmede oldukça etkilidir.

Hydrafacial Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır

Hydrafacial genel olarak yüz bölgesinde uygulanmaktadır. Buna ek olarak boyun ve dekolte bölgesinde, aynı zamanda da ellerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Hydrafacial Seansları

Hydrafacial uygulamaları kişiden kişiye bağlı olarak farklı oranlarda seanslar ile gerçekleşebilmektedir. Ancak ortalama olarak ele alındığında bir haftada 4 ile 6 seans arasında uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara
Mecidiyeköy
Beşiktaş
Elitalife Güzellik ve Bakım Salonu