Cilt Bakımı

Hydrafacial, kişilerin farklı cilt yapılarına ve tiplerine göre uyarlanabilen, ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak özel olarak belirlenebilen cilt yüzey kaplaması yöntemlerinden bir tanesidir.

Akne, vücutta bulunan kıl köklerinin ve deri altındaki yağ üreten bezlerin tıkanması ile gelişen sivilcelerin ortaya çıkmasına sebebiyet veren bir cilt problemidir. Günümüzde yaygın olarak görülen bir problemdir. Eğer vücut çok fazla miktarda cildin nemli kalmasını sağlayan doğal yağlardan üretmekteyse, ölü deri hücreleri gözeneklerin içerisinde sıkışmaktadır.

Hemen her insanın vücudunda yaşlanmaya bağlı olarak birçok farklı olumsuz etki söz konusu olabilmektedir. Kırışıklıklar, sarkmalar ya da cilt problemleri yaşanan sorunların başında yer almaktadır. Özellikle her zaman genç kalmak ve hoş görünmek isteyenler için bu etkiler ciddi bir problem halini alabilmektedir. 

Organik Peeling

Kelime anlamı soymak olan peeling, cildin en üst tabakasının farklı etkenlere maruz kalmasından dolayı ortadan çıkan olumsuz etkilerden arınmasını sağlamaktadır. Peeling sayesinde cildin en üst tabakası soyularak ya da inceltilerek arınma sağlanmaktadır. 

Call Now ButtonHemen Ara
Mecidiyeköy
Beşiktaş
Elitalife Güzellik ve Bakım Salonu