Kalıcı Makyaj


Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik Lifting kök hücrelerini besler keratin ve multivitamin içeriği barındırır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Kirpikler bu işlem sayesinde daha uzun, bakımlı ve kıvrık görünür. Bu işlemin kalıcılığı kişinin kendi kirpik yapısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak ortalama olarak 4 ay kadar rahatlıkla kullanılabilir.

İçeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun, daha kıvrık hale getirir doğal kirpiğinizi 2 kat daha uzun gösterir.

Microblading Nedir?

Mevcut kaş şeklinizden yeterince memnun değilseniz, bozuk kaş yapınızın güzelliğinize gölge düşürdüğüne inanıyorsanız; microblading 3d kıl tekniği seanslarına katılarak; doğal, yüz şekliniz ile uyumlu ve daha gür kaşlara sahip olabilirsiniz.

3D kıl tekniği uygulamasının kullanıldığı Microblading, dünya genelinde estetisyenler tarafından tercih edilen en son ve en popüler kaş çizim teknikleri arasında bulunuyor. Ancak standart kalıcı makyaj uygulamalarına nazaran microblading ile elde edilen kaşların ömrü 1 ile 3 yıl arasında değişiklik gösteriyor.

Microblading 3d kıl tekniği ortalama olarak 2 seans sürüyor ve seanslar 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde sona eriyor. Seanslar ve kıl tekniği uygulaması esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeniz de söz konusu değil.

Japon tekniği ile yapılan kaş çizme metodu olan microblading, uzun zamandır hayalini kurduğunuz doğal, gür ve estetik kaşlara kısa bir süre içerisinde sahip olmanıza imkan tanıyor.